Jauna grāmata

   Ar Latviešu Virsnieku apvienības atbalstu  klajā laista Latviešu Virsnieku apvienības biedra, II pasaules kara veterāna virsleitnanta Rolanda Kovtuņenko (1924-2011) grāmata “Kauja Lubānas zemienē”, kurā autors apraksta laika posmu no 1944.gada jūlija līdz augustam, t. i. laiku, kad viņš, kā jauns vada komandieris, piedalījās smagās aizstāvēšanās kaujās pret uzbrūkošo sarkano armiju.

   Grāmatas atklāšanas sarīkojums notika 9. jūnijā Nacionālās aizsardzības akadēmijā, kur klātesošos uzrunāja NAA rektors pulkvedis V. Āboliņš.

   Par grāmatas tapšanas vēsturi stāstīja tās zinātniskais redaktors mag. hist. V.Kuzmins, autora dēls Jānis Kovtuņenko un LVA pārstāvis kapteinis J. Slaidiņš.

 

 

 

 

 

 

 

 

       Grāmatas vēsturisko vērtību un noderību kadetu un zemessargu izglītošanā uzsvēra fonda “Namejs” vadītājs ģenerālleitnats R. Graube un Ģenerāļu kluba priekšsēdētājs viceadmirālis G. Zeibots.

 

Sarīkojuma noslēgumā – kopīga fotografēšanās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saziņai!

Ja Jums ir vēlēšanās ar mums sazināties, droši rakstiet zemāk norādītajā logā. Atstājiet arī savu e-pasta adresi un vārdu. Priecāsimies no Jums saņemt ziņu.