Latviešu Virsnieku apvienības publikācija par tās izcelsmi un darbību

Latviešu Virsnieku apvienība 2. papildinātais izdevums 1922-2012 Rīga, 2013

Šī ir ceturtā Latviešu Virsnieku apvienības (LVA) publikācija par tās izcelsmi un darbību. Iepriekšējie prospekti izdoti 2001., 2006., 2011. gadā.

Daļēji atkārtots un papildināts izdevums Atjaunotajai Latviešu Virsnieku apvienībai 20 / 1991.-2011. (R., 2011.).

2. papildinātajā izdevumā ievietoti daži notikumu apraksti, kas risinājušies pēc grāmatas pirmās publikācijas, sniegtas jaunas ziņas, labotas pamanītās kļūdas un neprecizitātes.

Teksts: brig. ģen. Andis Dilāns, atv. pltn. Ilmārs Dambergs, atv. plkv. Jānis Melderis, atv. kapt. Sarma Līne, Maija Zālīte.

Foto:Jānis Antmanis, Jānis Brencis, Andris Vitauts Kļaviņš, Jānis Lācis, Roberts Millers, Zigurds Mežavilks, Normunds Mežiņš, Aleksejs Ozoliņš, Heinrihs Roginskis, Valdis Šteinbergs; izmantotas arī Valsts prezidenta kancelejas, Valsts arhīva un žurnāla Tēvijas Sargs, 2009, Nr. 7; 2012, Nr. 12, LVA fotoarhīva, Vilmas Bērziņas, Ilmāra Damberga, Arnolda Edgara Dambja, Valdas Milleres un Maijas Zālītes personīgo krājumu fotogrāfijas

Vāks — Jānis Krauklis, grāmatas salikums — Inta Kraukle

Izdevums izdots ar Aizsardzības ministrijas finansiālu atbalstu

Lai atvērtu izdevumu spiest šeit > LVA 90 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saziņai!

Ja Jums ir vēlēšanās ar mums sazināties, droši rakstiet zemāk norādītajā logā. Atstājiet arī savu e-pasta adresi un vārdu. Priecāsimies no Jums saņemt ziņu.