Ģenerālim L.Bolšteinam 130

Godinot Latvijas brīvvalsts robežsargu brigādes komandieri ģenerāli Ludvigu Bolšteinu 130.dzimšanas dienā, 2018.gada 5.februārī  Brāļu kapos, Rīgā  notika piemiņas pasākums. Godināt ģenerāļa Ludviga Bolšteina piemiņu bija ieradušies Valsts robežsardzes robežsargi,  Latvijas brīvvalsts robežsargu piederīgie  un  Latviešu virsnieku apvienības pārstāvji. Uzrunājot klātesošos aktrise un kultūras darbiniece Vera Gribača -Valtere nolasīja patriotisku un iedvesmojošu dzeju par  dzimteni, savu valsti, godu un cieņu.
Komentāri
  • Laiks bija brīnišķīgs. Un kā vienmēr, pirmajās rindās sirmā Gribačas-Valteres kundze ar saviem skaistajiem dzejas vārdiem! Uzskatīju par pienākumu tur būt, jo mans tēvs Brīvības cīņās 1919. gada oktobrī 1921.g. martā dienēja robežsargos- 4.-jā robežapsardzības apgabalā Venspilī.. Mēs bijām 3 no LVA ( ar savu fotogrāfu -Meikulānes k-dzes personā..)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saziņai!

Ja Jums ir vēlēšanās ar mums sazināties, droši rakstiet zemāk norādītajā logā. Atstājiet arī savu e-pasta adresi un vārdu. Priecāsimies no Jums saņemt ziņu.