”Izaicinājums “Mežaine 2023”

Poligonā “Mežaine” aizvadīta Latviešu Virsnieku apvienības ceļojošā kausa izcīņa.

   

  

 

  

      28. oktobrī poligonā “Mežaine”, Kuldīgas novadā norisinājās Latviešu Virsnieku apvienības ceļojošā kausa ”Izaicinājums “Mežaine 2023” izcīņa, kuru Zemessardzes 4. Kurzemes brigāde sadarbībā ar Latviešu Virsnieku apvienību organizē jau septīto reizi, bet poligona teritorijā ceturto reizi. 

     ”Latviešu Virsnieku apvienības ceļojošā kausa izcīņas kopīgais mērķis ir ļaut Jums šodien piedzīvot sacensību azartu, apgūt praktiskas iemaņas no zemessargu ikdienas un satikt jaunus domubiedrus. Katrs no 13 izveidotajiem kontrolpunktiem ir uzdevums, kas disciplinēs, mācīs darbu komandā, stiprinās Jūsu fizisko izturību, paškontroles spēju un veicinās radošās aktivitātes. Šodien iegūtās zināšanas noderēs dažādos dzīves apstākļos. Tas cels Jūsu pašapziņu pēc sasniegtajiem rezultātiem un veicinās Jūsu izvēli stāties mūsu rindās Zemessardzē. Lai Jums dinamiska, aizraujoša un interesanta sacensību diena,” uzrunājot dalībniekus, teica Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes komandieris pulkvedis Andris Rieksts.

   Pirmo vietu un Latviešu Virsnieku apvienības ceļojošo kausu sacensībās ieguva komanda ar nosaukumu “Divi labāk, nekā viens”, kura pārstāvēja Zemessardzes 45. kaujas nodrošinājuma bataljonu, otro vietu ieguva komanda “Bez variantiem” arī no 45. kaujas nodrošinājums bataljona, bet trešo vietu – komanda “ Grudaks” no 46. kājnieku bataljona.

Būt gatavam rītdienai nozīmē visu uzsākt šodien. Esi savas zemes sargs – stājies Zemessardzē!

Fragments no ZS 4.Kurzemes brigādes informācijas presei. Informāciju sagatavoja: Guna Pričina ZS 4. Kurzemes brigādes štāba Komunikācijas daļas Sabiedrisko attiecību speciāliste

Saziņai!

Ja Jums ir vēlēšanās ar mums sazināties, droši rakstiet zemāk norādītajā logā. Atstājiet arī savu e-pasta adresi un vārdu. Priecāsimies no Jums saņemt ziņu.