Karoga diena Skrundā.

LVA pārstāvji šī gada 29. janvārī kopā ar ZS, Skrundas pašvaldības, Jaunsardzes, apkārtnes skolu pārstāvjiem un Skrundas vietējiem iedzīvotājiem piedalījās tradicionālajos Karoga svētkos, ko 1994. gadā, godinot plkv. Oskara Kalpaka bataljona Skrundas atbrīvošanu no lieliniekiem 1919. gadā, ieviesa vietējie iedzīvotāji sadarbībā ar NBS, LNKB un vēstures pētniekiem. Piedzīvojumu un izaicinājuma spēle “Jaunie Skrundas sargi” pulcēja 37 jaunsargu komandas no Latvijas un 2 – no Igaunijas ar gandrīz 200 dalībniekiem. LVA bija parūpējusies par balvām sacensību “Jaunie Skrundas sargi” uzvarētāju komandām – 1., 2. un 3. vieta tika apbalvota ar kausiem, un katrs uzvarētāju komandas dalībnieks saņēma arī attiecīgu medaļu. Sacensību dalībnieki un viesi tika cienāti ar karavīru lauku virtuves zupu. Svinīgais gājiens no vidusskolas uz laukumu pie Skrundas kaujas piemiņas akmens, valsts un vienību karogi, amatpersonu uzrunas radīja svētku noskaņu, ticību jauniešiem, kas godina valsts Brīvības cīņu varoņus un aug par drošiem savas valsts neatkarības un brīvības sargiem.
Komentāri
  • Patīkami, ka pasākumā piedalījās daudz jaunatnes un arī pārstāvji no Igaunījas. LVA ieguldījums pasākuma organizācijā tiešām liels. Un tas dod gandarījumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saziņai!

Ja Jums ir vēlēšanās ar mums sazināties, droši rakstiet zemāk norādītajā logā. Atstājiet arī savu e-pasta adresi un vārdu. Priecāsimies no Jums saņemt ziņu.