Piemiņas pasākums Lestenē

   Pieminot III Ziemassvētku kauju 77.gadadienu, 23.decembrī Latviešu Virsnieku apvienības (LVA) pārstāvji kapteiņa J.Slaidiņa vadībā kopā ar ZS 51.kajnieku bataljona zemessargiem devās 11 kilometru garā piemiņas pārgājienā no bijušās Rumbu muižas uz Lesteni.

 

 

 

 

   

   Pēcpusdienā Lestenes baznīcā notika Ziemassvētku kauju atcerei veltīts Dievkalpojums. Dievkalpojumā piedalījās Latviešu Virsnieku apvienības (LVA) pārstāvji. Pēc koncerta baznīcā LVA goda biedri ģenerālleitnants (atv.) Raimonds Graube un viceadmirālis (atv.) Gaidis Andrejs Zeibots pasniedza LVA biedram kapteinim Jānim Slaidiņam aizsardzības ministra apbalvojumu – Goda zīmi “Par īpašu ieguldījumu aizsardzības nozares izaugsmē.”  

Apsveicam kapteini J.Slaidiņu.

   Piemiņas pasākuma laikā bija iespējams aplūkot jaunāko latviešu leģionāru piemiņas vietas eksponātu – II pasaules kara bunkura repliku. Bunkurs un tā ekspozīcija ir izveidota kapteiņa J.Slaidiņa vadībā.

   Pasākuma noslēgumā apmeklētāji varēja nobaudīt karavīru lauka virtuvē pagatavotās vakariņas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saziņai!

Ja Jums ir vēlēšanās ar mums sazināties, droši rakstiet zemāk norādītajā logā. Atstājiet arī savu e-pasta adresi un vārdu. Priecāsimies no Jums saņemt ziņu.