Svētku pusdienas.

Turpinās tradīcija – rīkot svētku pusdienas par godu Lāčplēšu dienai. Šo tradīciju ieviesa sirmie un godājamie latviešu virsnieki, kas 1991. gada 26. oktobrī atjaunoja LVA darbību Latvijā. 2018. gada 12. novembrī RLB nama Līgo zālē pulcējās LVA lūgtie viesi: Valsts prezidents ar kundzi, aizsardzības ministrs, Latvijas NBS spēku veidu komandieri un struktūru vadītāji, ZS veterāni, LVA biedri ar dzīvesbiedrēm, karavīru sabiedrisko organizāciju pārstāvji, LVA sadarbības partneri. Vēsturiskā ēka šogad atzīmē 150  gadadienu, Latvija – dibināšanas 100. gadadienu. Klātesošo vienota doma – Latvija mums visiem tikai viena. Mūsu uzdevums – to sargāt, tās labā godprātīgi strādāt, tajā dzīvot un audzināt savus bērnus.
Komentāri
  • Svinīgās pusdienas par godu LĀČPLĒŠA DIENAI bija tiešām labi noorganizētas,, Interesanti bija dzirdēt Prezidenta, Aizsardzības Ministra un citu augsto viesu uzrunas un laba vēlējumus. Kā jau parasti ar dedzīgu runu uzstājās Rīgas Latviešu biedrības priekšsēdētājs Guntis Gailītis..Un arī kā jau viemēr mūsu viesis Arvīds Platpers organizēja dalībnieku ,,sadziedāšanās svētkus”..Tika izrunāti arī mums visiem aktuālie izglītības un kultūras jautājumi.. Paldies Roginska kungam par garšīgām pusdienām un laipno apkalpošanu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saziņai!

Ja Jums ir vēlēšanās ar mums sazināties, droši rakstiet zemāk norādītajā logā. Atstājiet arī savu e-pasta adresi un vārdu. Priecāsimies no Jums saņemt ziņu.